if_photoif_put_inmenu
АРТАКТИВ
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 366-46-35 Показати

АРТАКТИВ - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію АРТАКТИВ

ПРО КОМПАНИЮ

Ви вибираєте будівельні матеріали для свого будинку, об'єкта чи компанії і якщо не співпрацювали з нами раніше, у Вас виникають логічні запитання: «А якісну чи продукцію мені пропонують?»

Чому варто купувати саме у компанії «АРТАКТИВ»?

Ми пропонуємо тільки якісний товар надійних виробників - саме тому Ви не знайдете у нас відверто дешевого сегмента будівельних матеріалів.
На нашому сайті представлені різні напрямки будівельних матеріалів. Ми не перепродуємо через 7 руки. Якщо Вам потрібна продукція, але це не в нашій компетенції - можемо запропонувати контакти партнерів. Але ми завжди працюємо за принципом Арістотеля «Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано в десять разів більше».
Ми знаємо все про утеплення, будівельних сумішах, декоративній обробці (внутрішньої і зовнішньої), матеріалах для підлоги, і в цьому напрямку завжди запропонуємо Вам декілька варіантів продукції різних виробників зі схожими характеристиками і різною ціною - вибрати зможе кожен.
Куплений товар буде у Вас вчасно, в чітко обумовлені терміни. Якщо потрібен VIP-сегмент, або товару з якихось причин немає на складі, ми затвердимо з Вами терміни поставки в індивідуальному порядку, і знову ж таки привеземо в зазначений час.
Якщо необхідно зробити виміри, розрахувати кількість матеріалу - наші фахівці приїдуть на об'єкт і зроблять це.
Потрібні зразки матеріалів - не біда, привеземо за вказаною адресою.
А ще, вся продукція 100% оригінальна - адже ми є офіційними дилерами. Саме тому ми пропонуємо ще й кращі ціни. Не вірите? Оформіть покупку з сайту або зателефонуйте за вказаними номерами. І Ви зрозумієте, що значить надійність

Контактна інформація

Тел.:
+38 (050) +38 (050) 366-46-35 Показати
Адреса:
Україна, Київ, ул. Малая Кольцевая, 4а (Софиевская Борщаговка)
Показати на карті Сховати карту